ja bym się wstrzymał do jutra ze stwierdzeniem że nie będzie już minus 30proc ,jutro sypanko ale nie od rana ,leszcze muszą się utwierdzić w przekonaniu że odbija od wsparcia ,jak już będzie odpowiedni popyt to pójdzie z ukrycia taki strzał że nie zdążą sprzedać