Co jak co ale getin to nie syf. Mimo że ostatnio nie przynosi zysków, to dziwię się że ludzie kupują takiego ursusa. Albo np spółki jak ekoexport (tylko dlatego, że rosną, ale nikt nie wie dlaczego). Jestem zapakowany w Getin, (30% na plusie na obecną chwilę) trochę mnie martwi że jest taki zastój, ale gdyby nie Getin to nie wiedziałbym w co ręce włożyć. Na pewno bitcoin przeżywa drugą młodość, ale z giełdy to spółka Leszka może pokazać największy pazur w najbliższych miesiącach.