Ktoś, kto ma odrobinę rozumu to wie że LC nie pozwoli na to aby jego dzieci ucierpiały a zwłaszcza Getinek H.Nawet tępy osioł wie że Getin H . nie jest bankiem ale w swoim portfelu skupia Ideę i Nobla oraz pięć innych spółek i nawet jak jednej noga się powinie to reszta go ratuje .Reasumując z tych wszystkich spółek tylko Getin ma solidne żelbetowe fundamenty , zainwestowałem w niego dobry samochód i wiem że nie będę tego żałował a spekule bardzo dziękuję za zaniżanie kursu bo to jedna z ostatnich szans aby dokupić po taniości, szkoda że nie będzie już nagłych spadków do 30 % .