ty misiek jestes zwyklym palantem.
nie chodzi mi o twoje przepowiednie bo na gieldzie wszystko jest mozliwe i moze spasc i moze wzrosnac w kazdej chwili, chodzi mi o to, ze sie cieszysz jesli inni straca kase bo kupili wyzej.
nie zal mi takiego dna jak ty