"sęk w tym, że wy chłopaczki macie problem i zdecydowanie spłyconą wrażliwość,
ludzie normalni radzą sobie w życiu, a wy tylko w necie, bez dziewczyn, bez znajomych w realu, czerpiecie wątpliwą radość z tego, że jeden z drugim "przywali" komuś na forum ...
4,5% z podkulonym ogonem obiecał, że zamilknie; lork objawił się jako żądny wiejskich uciech a mis ... szkoda słów
kurs DEPENDA dla was jest tematem obocznym wy chcecie się w prymitywny sposób "dowartościować", naprawdę to wam przysparza rozrywki?"