Moze tak wlasnie byc, ze sama linia jest juz do dyspozycji jednak skoro nie zakupili jeszcze nieruchomosci nie chca jej uruchamiac, bo by im zaczeli odsetki naliczac. Sam zakup tez troche trwa - to nie sprzedaz roweru. Przygotowanie aktu u notariusza, przepisanie ksiag wieczystych itd. tak to tlumacze.