Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: chemos split

Zgłoś do moderatora
Witam, no to chyba tutaj wszystko wrzuciełeś do jednego worka, narazie mamy przed sobą split, to jest zupełnie inna bajka aniżeli nowa emisja i pp. Split dokona się 24 listopada w stosunku 1:5 i to wszystko nic nie bedziesz płacił czy dopłacał. Jak masz powiedzmy 1000 akcji to będziesz miał na rachunku 5000 i to wszystko oczywiście wartość ich na parkiecie zaraz będzie 5 razy mniejsza. Kwotowo dokładnie będziesz miał to samo. Ale gra bardzo często rozpoczyna się pod split i kurs jak to miejsce miało ostatnio na Izolacji szybuje mocno w górę. Jak będzie teraz któż to wie ??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHEMOS 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.