Sorry za głupie pytanie ale jak już pisalem jestem zielony. Mikron po zamknieciu sesji +12% czy asbis na tej fali odrobi straty z minionych 2 dni? Pisze w jednym poście, żeby wam nie spamować, a czy na asbis siedzi jakiś short? Bo teoche mam dość tauronu modivo jsw i innych społek na których siedzą pejsy