Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Cena/WK o.50 Pompa....

Zgłoś do moderatora
No to wyniki już za nami.

O o tym ktoś coś wie może?

"– (...) liczę także na Wietnam. Podpisaliśmy listy intencyjne o stworzeniu z firmami wietnamskimi joint venture. Wszystko wskazuje, że w tym roku sfinalizujemy nasze plany. Kraje azjatyckie chcą nie tylko kupować, ale także produkować maszyny i urządzenia potrzebne do wydobycia węgla. Otwieranie własnych fabryk w tych krajach jest jednym ze sposobów utrzymania się na rynku." *

*) Wywiad z Prezesem Z. Bikiem, Gazeta "Górnik" 16-31 styczeń 2011

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASING -0,65% 15,40 2026-02-06 16:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.