Witam przed informacją bedą wahania kupić czy sprzedać oto jest pytanie.
Poustawiane bariery z ukrytych na kupnie i sprzedaży.
Która strona wywoła impuls trole mówiące o apokalipsie i wizjonerzy widzący eden.
Ja wyliczyłem sobie oglądając sobie podwyżki zarządu że powinno być ok w sprawozdaniu.
Cena za akcję 8,20- 9,20zł a w poniedziałek to będzie jazda i tu powinno być dwucyfrowo