Wszystkie farbowane jeuopy krzyczały ze będą wzrosty do nawet 40 zeta, ja stwierdziłem że idzie spadeczek i tego się trzymajmy. AT nie przewiduje dokładnej wyceny tylko kierunek ruchu, różne opory i fibo to tylko bajki możliwe ale nie pewne. Stwierdzam że jeśli zejdzie poniżej 7 zeta to spadnie niżej i to grubo jeśli zaś podrapie tylko bo wyniki będą jako tako to podbita bedzie ale i tak spadnie docelowo bo to w Harper owym stylu.