Dnia 2018-05-10 o godz. 17:05 ~daro822 napisał(a):
> Lakiluuk idź zbierać stopa bo przecież Prezes Wam obiecał :D że nie sprzeda to teraz taka kasę skosicie że hej :D Co tam minusy na raporcie :D
szkoda ze nie zauwazyles ze kurs stopa 13-28 na dzis w miesiac,nie mam nic do aleji ale pisac takie bzdety i jeden drugiemu przygarniac az szkoda czytac jak jeden drugiemu przytakuje a tu rynek wycenia kurs a nie zaden forumowy wpis tyle