Kumamy kumamy, nie dotykamy tego nawet kijem. Popatrz jakie mamy obroty my, na wzrostach a popatrz jakie macie Wy, na spadkach. Wiem, powiesz że po małych pakiecikach ktoś zaniża żeby potem zgarnąć po prawej, ale pamiętaj że twoja teza nie musi mieć nic wspólnego z rzeczywistością, więc nie próbuj jej komuś wkładać na siłę do gardła.