Dnia 2018-05-10 o godz. 16:56 lakiluuk napisał(a):
> Kumamy kumamy, nie dotykamy tego nawet kijem. Popatrz jakie mamy obroty my, na wzrostach a popatrz jakie macie Wy, na spadkach. Wiem, powiesz że po małych pakiecikach ktoś zaniża żeby potem zgarnąć po prawej, ale pamiętaj że twoja teza nie musi mieć nic wspólnego z rzeczywistością, więc nie próbuj jej komuś wkładać na siłę do gardła.
powiedz w takim razie po co siedzisz na takim" badziewiu"- zapewne charytatywnie jak niektórzy i ostrzegasz nowych przed tym "badziewiem" zamiast pilnować kursu zaje..najlepszej spółki w historii giełdy czyli stopa.Ty normalnie po śmierci pójdziesz prosto do nieba ocalając inwestorów przed inwestycją w tę spółkę i stratą całego dorobku życia?- no powiedz dlaczego wciąż tu siedzisz- my to wiemy tylko potwierdź.Zamilkniesz ty i te inne stwory jak kurs zacznie rosnąć i będziecie udawać,że was tu nie ma. My to znamy