Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,41 zł , zmiana od tamtej pory: -55,60%

Re: Capital tani jak barszcz.....

Zgłoś do moderatora
Ja siedziałem całe lata w tej spółce. Byłem na wielu WZA. Uwierzcie - ten Bala to tragedia... Podobierał sobie samych nieudaczników (taki bodajże Górski który już na szczęście nie pracuje) i takie są rynkowe efekty. Ja mu wiele razy mówiłem żeby brał przykład z MCI. Ale jak grochem o ścianę... Wiele razy pamiętam jak mówił że jak dłuższy czas wartość aktywów będzie przewyższało kapitalizację na GPW to trzeba sprzedawać aktywa i rozdzielać kasę. To niech to robi więc, wymuście to na nim.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,07 2023-03-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.