Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,42 zł , zmiana od tamtej pory: -56,20%

Re: Capital tani jak barszcz.....

Zgłoś do moderatora
Obecnie wycena CP jest zbliżona do rynkowej wycen pakiety Gekoplastu SA jaki spółka posiada (około 76%). Reszta aktywów w ogóle nie uwzględniona w wycenia (Bać-pol, Monietia, Symbio). Gekoplast to spółka zdrowa fundamentalnie, rosnąca organicznie planowała również akwizycje, wypłaca dywidendę poprawia wskaźniki. Jedyny problem to mała płynność, bo CP ma za duży pakiet. Jakby sprzedali ze 20% do instytucji to częściowo zrealizowaliby zysk i pozyskali na nowe inwestycje, a i płynność może z czasem by się poprawiła, co by wyszło na dobre wszystkim akcjonariuszom GKP i CP.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,06 2023-03-20 11:20:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.