Dziwny z ciebie gość w jednym poście sam sobie przeczysz - niby nie grają pod emocje, ale robią zrzuty ostro grając. A niby po co robią te zrzuty, jak nie pod zebranie akcji od płochliwych? A to niby logika rządzi teraz sprzedażą a nie emocje?
Pomijam już, że w innym wątku straszyłeś zawieszeniem notowań, a zaraz potem piszesz o tym, ze chcesz kupić.
Ewidentna schizofrenia, zresztą już tutaj widziałem kiedyś twoje posty na Bowim i powiem tak, zawsze lubisz pojawiać się w chwilach kryzysu i pisać swoje mądrości.