Pomału robi się tutaj Alicja w Krainie Czarów to fakt. Taki mamy poziom absurdów w wycenie.
Niestety spółka jest tak zmasakrowana, ze już raczej nikt nie będzie tego bronił. Ja dobrałem ile chciałem i teraz ustawiłem się znowu niżej. Oczywiście pod kółko po raporcie, bo na trwalsze wzrosty chyba jednak poczekamy;)