nie sądzę żeby ktoś wywalał w tych okolicach - bo z czego miał niby wcześniej uzbierać? Mniej więcej co miesiąc albo 2 leci większy pakiet - takie przesypywanie z kosza do kosza, i tym razem jest tak samo tylko rozciągnięte w czasie. Wg mnie po prostu ktoś podnosi mozolnie kurs przy okazji rysując kreski i kropki co by wykresy ładnie wyglądały i miało to jakieś uzasadnienie pod przyszłe wydarzenia o których się dowiemy..