Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,90 zł , zmiana od tamtej pory: 16,06%

Re: Byczki moje kochane

Zgłoś do moderatora
https://rockbridge.pl/sprawozdania-funduszy

Rockbridge skupuje bloober od dwoch lat. Nie widze natomiast żadnych informacji o wejsciu w Mercor czy BBI, nie wiem skąd te rewelacje. Nie dopatruje się tutaj żadnych teorii spiskowych bo jest to po prostu zbyt duży fundusz żeby podejmował decyzje na życzenie konkretnych osób.
Inna sprawa, że skoro Rockbridge liczy na sukces bloobera skupując ich akcje, to może tym tropem wejdzie też w PLI (o ile spełni kryteria płynności itp).
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 1,40% 28,90 2021-06-21 15:28:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.