Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,20 zł , zmiana od tamtej pory: 19,42%

Re: Byczki moje kochane

Zgłoś do moderatora
Sprawdziłem Rockbrige lekko. Jeśli wejdzie w PLI to mam nadzieję, że z lepszym skutkiem niż w Mercor (Żbikowski członek RN).
Weszli w grudniu 2018 w spółkę i wyszli ze stratą w czerwcu 2019. Identyczna inwestycja w BBI (Żbikowski w RN?) w styczeniu 2019 do styczeń 2020 ze stratą dla Rockbrige.
Nie miałem jak sprawdzić innych spółek gdzie siedzi Żbikowski w RN i nagania pod fundusz Rockgrige. Możecie poszukać inne inwestycje Rocka gdzie Karol był lub jest w radzie?

Co sądzicie o inwestycjach i ich wpływach ma kurs RB?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 1,40% 28,90 2021-06-21 15:28:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.