po fakcie każdy mądry - wiem po kiedyś Cormay podobnie pieknym ustem prezesa golił naiwnych - po 2 latach obietnic (sierpień 2018 - sierpień 2020) w końcu udało mi sie zejśc z inwestycji z zaledwie 2-krotnym zyskiem gdzie na Biomedzie czy własnie harperze czy Mercu ubogaciłęm zasuszone myszowe konto do rozmiarów słonia. Budimex jako główny kun też swoje zarobił ale to kloc beton jemu wolno sie ruszac było ospale.
Ważne że dzis smiechu warte leszczowisko cieszy ma japę ...