A na facebooku Marysi milczy. Przed emisja takie rozgadane towarzystwo było. Takie rozgadane, a potem co... głowa w piasek.
Niech Marysia powie ile obejła PP. Niech Marysia powie dlaczego nie. No bo Marysia piniązków nie miała tyle, jeszcze nie wypłaciła sobie z pensji. No nie zdążyła.
Ale Marysia wierzy w spółkę, to by sobie kawalerkę w warszawie zastawila,i PP by objela. Ale marysia bardziej wierzy w kawalerki.
Tutejsze inwestory tez, nie objeli akcji bo wiedza ze badziew, ale naganiaja zeby kupowac.