Jak -20% wam mało, i nadal brniecie ze Marysia jest dobra. Zarzad wykupil PP ? To ze liczyc nie potraficie, to ja wiem, ale ze az tak. Tylko ulica objela PP. Jak tylko im sie na rachunku pojawią, to w rynek pojdzie kolejne 148 000 papiera na jednej sesji. Będzie bolało.
A tu sa tacy co kupuja dzisiaj po 4,14 nawet. Widac ze to przygodni turysci ktorzy o spolce nic nie wiedza. Wpadaja na zasadzie, spadlo to sie odbije. A to tak nie działa. Dzieciaki mysla tylko tak.
Jeszcze dzis kurs zostanie zawieszony jak sie otrze o -30%.