Jestem w szoku jak na forum starają się manipulować. Albo wklejają miliony postów z wykrzyknikami i naganiają na wzrosty, albo piszą glupoty jak autor pierwszego postu. Zapamiętaj kolego, że informowanie o nabyciu nowej emisji, może być dopiero po rejestracji w KRS nowej emisji. Także nie wprowadzaj w błąd, bo to już o manipulacje zachodzi.