Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,45 zł , zmiana od tamtej pory: 40,52%

Re: Brak Blockbusterów i najpopularniejszych seriali w Premium.

Zgłoś do moderatora
Nie taką mają ideę biznesu. Dawno o tym mówili. Oferta to przede wszystkim kino europejskie. I na Premium tegorocznych nowości nie znajdziesz - to też kwestia strategii. Ci co mają Premium są tego świadomi. Ofertę mają dobrą i stale rosnącą (mierzona liczbą filmów).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,53% 18,90 2022-05-27 15:09:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.