Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,70 zł , zmiana od tamtej pory: 24,15%

Brak Blockbusterów i najpopularniejszych seriali w Premium.

Zgłoś do moderatora
Średnia oferta co najwyżej. Nie znajdzie się najnowszych wysokobudżetowców światowych. Proszę mi odpowiedzieć co tam polecacie do obejrzenia za co warto mieć Premium konto? Z czym odnieść sukces mają bo na razie nie widze i dziwie się że ludzie wykupują premium? Jestem udziałowcem małym ale na Premium wchodząc nie widzę dobrych perspektyw jeszcze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CDA 1,39% 18,25 2022-05-20 12:22:26