Ja nie mam zamiaru kupować a mam syfa 300 k po 0,204 i jest to niecale 10 % portfelu. Moge to sprzedac i po 1 grosz bo to czysty zysk a nawet jego mala czesc. Łatwo przyszedl latwo pojdzie .
A syfblue przez takie dzialania nosa nad 30 gr nie wyhyli. Kierule jak widac sie nie zmieniaja.