Mówię jak będzie. Ta pseudo eko-zmiana to zwyczajny PIS na wode. Nie myślcie sobie że przed tym banczkiem z dnia na dzien zaczną sie ustawiac kolejki po kredyty na eko-badziewie. Jezeli juz to przed budynkami samorządów na barki których dobra zmiana zepchnie całe to przedśiewziecie. A ludziska rozochocone rozdwanictwem zaczna domagac sie pieniedzy w mysl zasady czy sie stoi czy sie leży kasa na plusie sie należy. :-)