Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: blokują wzrosty !

Zgłoś do moderatora
przy tych obrotach .zadne tam wyzbywanie ! a co ma wiedziec niby ten zorientowany ? nie piepszyc głupot ! zorientowany to sie juz zapakował na maxa wczesniej ! a teraz dupki nerwowe co musza to sie starają ! spokojnie by oddali z prawej ale jak widac nie tak ma byc ! przy tych obrotach ..mizeria i tyle bez komunikatu trudno bedzie o lepszy a narazie nikt nie kwapi sie o zaden ! chocby o tych pakietach !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT -0,48% 20,60 2022-06-28 16:09:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.