Dnia 2017-01-31 o godz. 09:46 ~klonklonow napisał(a):
> dzisiaj mg zostawia w tyle forka qbik dolaczyl do wyscigu :]
można oczywiście jak w grze obstawiać jedną czy drugą spółkę,która urośnie więcej, ale każda z ich ma inne powody do wzrostów... poza tym mimo, że to ta sama branża to nie porównywałbym MG do innych spółek..........