Dnia 2017-01-30 o godz. 08:34 ~_Z napisał(a):
> Na tej spolce i na FOR-ku , na ktorejs z tych spolek albo na obydwu bedzie mozna jeszcze wysoko podrozowac z kursem i dlatego warto miec obydwu akcje . Na przyslowiowa " psa bude " gadki Tomusia , ktory jeszcze tanio akcji nie kupil i MOC-y ktory ma ich duzo i wydaje mu sie , ze zalezy kurs od tych na forum . Koledzy , dajcie na luz bo dalsza spinaczka kursu bedzie zalezala od grubego , ktory nawet nie wie , co to forum . Milego dnia !
mam w portfelu4na6 spolki z branzy od grudnia portfel miodzio :]