Co jeszcze macie do powiedzenia giełdowe pieski? Dobermany na zawołanie atakuj każdego kto pokazuje jak jest, każdego kto próbuje przeszkodzić sztuczne zawyżanie kursu.
Poziom Waszych wypowiedzi jest proporcjonalny do waszej inteligencji czy udajecie za kasę?