Spadnie po odwieszeniu o okolice 7,5gr. Ale na krótko. Potem ESPI i rajd do góry. Zobaczcie ze 90% spolek oze itp na nc zaliczyło spadek na minima. Wskaźnik Indeksu NC jest na minimach 6 letnich. Blisko 5 lat trwa hossa na dużych spolach i bankach i właśnie się kończy bo Banki mają coraz mniejsze zyski. To wszystko przełozy sie na tàpnięcie na duzych i bankach i wtedy male firmy na głównym i nc bedą mialy swój czas. Tak obstawiam.