Moja przygoda z Biomas. Kupiłem Biomass w Grudniu 2025r. po 0,1320gr a w Styczniu wzrosło na 15gr i nie sprzedałem i od Lutego było powolne opadanie trupa, widziałem obserwowałem było wywalane dużymi pakietami powoli, jak ktoś sie podstawił z dużą ilością akcji na kupno to było tylko sruu w dół, Przez rok czasu ktoś umiejętnie wychodził z Biomass aby od razu mocno nie zbić kursu. Teraz rozumiem dlaczego grubas wychodził. Po obserwacji Biomass i zaniepokojeniu mnie sytuacją zbijania kursu sprzedałem biomass na początku maja 2026r. i była to moja dobra decyzja bo jest zawieszenie notowań i mogą biomasa już nigdy nie odwiesić, straciliście całą kasę. A ja teraz jestem szczęśliwym posiadaczem spółki Letus która podpisuje umowy na Drony i czekam na wybicie w górę.