Raczej bedzie tak. Raport potem po 2 dniach odwieszenie i zjazd na 7-8gr aby wystraszyć calkowicie i zgarnąć ostatnie pakiety po niskiej cenie. Potem Espi i góra. I zrobią to w momencie kiedy cały rynek NC i OZE ruszy. Może to wydarzyc sie pod koniec czerwca.