Przy okazji konwersji miałem przyjemność poznać Prezesa i muszę powiedzieć, że wywiera bardzo pozytywne wrażenie. Wygląda na porządnego, uczciwego i sympatycznego człowieka. Podejrzewam, że sam jest rozczarowany brakiem efektów sprzedażowych. Mogę sobie wyobrazić jakie kołki żona ciosa Mu na głowie, że ją też wpuścił w ten kanał ;-)