Niestety masz Paweł rację. To nie tak miało być. Jednak wciąż wierzę w powodzenie tego projektu, zwłaszcza, że prezes, jego żona i najbliższy współpracownik zainwestowali w niego prawie całą, a może i całą posiadaną kasę. Dlatego uważam, że to nie ma prawa nie wypalić. Niestety wygląda na to, że wymaga to jeszcze czasu i cierpliwości. Na wszelki wypadek ostatnio dokupiłem trochę akcji Termo.
Przy okazji chciałbym Wam zasugerować zainteresowanie się spółką MobiMedia Solution.
Przeczytajcie mój wątek "Krótkie podsumowanie" i wątek Mateusza "2INTELLECT górne widły".
Oczywiście mam akcje tej spółki i jestem zainteresowany wzrostem jej kursu. Od dłuższego czasu dokupuję jej akcje po cenie od 0,71 do ponad 1,00 zł. Moim zdaniem lada dzień powinien nastąpić ostry wzrost kursu. Mogę się oczywiście mylić, ale oceńcie sami. Według mnie ma niesamowity potencjał do generowania zysków. Inwestuję w nią na dłużej.
Pozdrawiam i życzę wszystkim duuuuużych zysków ;- )