Jeśli stanęli do przetargu w politechnice ze świadomością ze nie są w stanie tego udźwignąć to jakim cudem go wygrali? Były dosyć konkretne wymogi, wiec jeśli wiedzieli z góry o nie dojściu sprawy do skutku, informując tylko o pozytywnej stronie całej akcji z przetargiem, to jest to jawna kpina z inwestorów i śmiało można to zgłosić do KNF.