Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -36,99%

Re: bedzie nowy iidzie

Zgłoś do moderatora
Dobrze ze sad sie nie zgodzil na ta emisje po nominale bo za duzo odbiega gdzie 10 a 70gr jest roznica podobnie chcial Patro zrobic na platynowych inwestycjach tyle ze tak mega emisje chcial zrobic sobie praktycznie za nic to sie nie zgodzili anulowali ja i od tego czasu juz 100% wyzej jest od dolka :D u nas 100% to bedzie malo, bedzie znacznie wiecej bo mamy o wiele nizsza wycene spolki to nie balon dopiero nim bedzie przy 5 czy moze nawet kilkanascie-dziesiat zlotych? zalezy do ilu napompuja to kiedys w koncu.
Moze wroca do pierwotnych planow i bedize to spolka inwestycyjna przez 2lata nie zrobia emisji akcji zadnej - tak bynajmniej kiedys chcieli zrobic i wzroslo wowczas do 8,50zl tak by bylo najlepiej bo jak widac byly wieksze wzrosty, a emisja zawsze nieco hamuje i opoznia wzrost jak dobrze wiemy z obserwacji innych akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
8FORMULA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.