Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: bedzie jazda

Zgłoś do moderatora
Szykuje sie powtórka z 2 kwartału spadek cen do ok 3,6 mała panika i zbieranie od tych co sprzedają przeszłość w tym czasie ujawnił się fundusz,teraz będzie podobnie 4 kwartał będzie bardzo dobry,na GPW jest obecnie bardzo mało spólek z potencjałem do wzrostu no bo Wawel raczej już nie jest tam wystarczy małe podtknięcia na wynikach i mamy spadek -20% przy kolosalnie wysokiej wycenie c/wk na obecne czasy to jest kosmiczna wycena.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIESZKO 1,31% 3,95 2014-11-25 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.