Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: bedzie dobrze

Zgłoś do moderatora
Polecam lektóre spółki grjaguar, bez watpienia jedna z najlepszych spółek na nc
  • bedzie dobrze Autor: ~gh
  • Re: bedzie dobrze Autor: ~Analityk