Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

bedzie dobrze

Zgłoś do moderatora
trzy lata czekałem w nerwach na uporządkowanie spraw w petrolku jeszcze tylko ta emba prace w kazachstanie bo cały kazachstan jest na ropie każdy to wie i powinni ruszyć może warto być cierpliwym..
  • bedzie dobrze Autor: ~gh
  • Re: bedzie dobrze Autor: ~Analityk