Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: 112,09%

Re: Będzie 5.0 ?

Zgłoś do moderatora
Tu fundamenty wyglądają nieźle , choć z doświadczenia duża część zagranicznych ekspansji spółek polskich z GPW konczy wię porażką . Tu mamy pożyczkę dla Draftexu w wysokości 25mln Euro , wydatki na fabrykę nówkę w Meksyku , wydatki nieujawnione na spółkę chińską więc jest się czego obawiać. Liczne dywidendy płacone przez lata przy istotnym zadłużeniu budzą podejrzenie prania z pieniedzy przez fundy - poprzez wypłacone dywidendy fundy są już do przodu nawet jak wartość akcji będzie zero. Gdyby nie fakt że jest to Polska Republika Banana , mimo powyższych wątpliwości można by brać w ciemno a tak pozostaje czujna obserwacja i wejscie dopiero jak trend będzie jasny .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,78% 19,30 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.