Policzmy wskaźnik C/Z po pierwsze bez odpisu za ruską spółkę, a po drugie przyjmijmy przyszłość, a nie rok 2025. W 2026 roku zysk netto będzie w widełkach 3,0 - 3,3 mld zł. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że 3 mld to bardzo ostrożne założenie. Teraz wskaźnik C/Z wygląda już dużo lepiej, prawda? Już prawie 10. A tempo rozwoju biznesu? Naprawdę ktoś napisał, że jest powolne? Zobaczcie jak rośnie dywidenda. Mogę nie być precyzyjny, bo piszę z pamięci. 10 lat temu dywidenda była poniżej 40 zł, za 2025 rok jest 900 zł. Szczyt nakładów capex był w 2025 roku. O ile procent rocznie rośnie zysk netto? Wszystkie dane można sprawdzić w internecie. To nie jest branżą militarna, gdzie przez 20 lat może być kryzys, a potem przez kilka lat kilkaset procent wzrostu przychodów rocznie. Ale średni wzrost zysku netto w wysokości 20% rocznie przez wiele lat to naprawdę dobry wynik. Perspektywy teraz wcale nie są gorsze niż dla minionych 20 lat. A porównajcie kurs obecny i ten sprzed ataku Rosji na Ukrainę - 4 lata temu kurs był wyżej niż dzisiaj.