Nie słyszałem . Zresztą cena na zysk 20 ev/ ebidda 10 to wciąż wymagające wskaźniki . Można zapytać czy wcześniej lpp ogłaszalo wejście w kosmos czy AI ? Też nie słyszałem . To tylko handel . Jeśli uważasz że wzrosty wszystkiego przychodów dochodów dalej będą mocno rosły traktuj ta przecenę jako okazję inwestycyjna i tyle po prostu się ciesz i bierz garściami . A jak wzrosty będą mizerne to obecna cena jest nadal wymagająca