Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -28,97%

Re: BAP kto jest właścicielem ????

Zgłoś do moderatora
Mam wrażenie, że właśnie o to może w tym wszystkim chodzić. Samo porozumienie jest dobrą wiadomością, jednak nie sądzę, aby z jego powodu kurs był aż tak intensywnie dołowany. 100 milionów dla BAH zrobiłoby już jednak dużą różnicę i taki komunikat mógłby być niezłym powodem do rajdu na kilkaset procent w górę. Coś takiego widzieliśmy już przecież całkiem niedawno na Ursusie, chociaż między tymi spółkami jest wielka różnica i dla nas mogłoby skończyć się to pozostaniem na kursie w okolicach kilku złotych.

Mam wielką nadzieję, że doczekamy się takiego komunikatu, przez który uśmiech nie zejdzie nam z twarzy przez resztę dnia :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 0,78% 0,52 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.