Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: -4,40%

Re: Bankrut?? (Dług netto / EBITDA)

Zgłoś do moderatora
Uff! Na szczęście Forte ma super Zarząd!

Wszystko będzie dobrze. Tylko moja kobieca intuicja z jednym sobie nie daje rady. Ktoś pomoże?

Jak ocenić fakt, że w tym samym momencie, w którym firma zaczyna realizację programu inwestycyjnego za 0,5 mld zł (z kredytu) jednocześnie decyduje się na zakup akcji własnych (z kredytu) na których w ciągu 2 lat traci drobne 80 mln zł (2,0 mln akcji *[65-25 zł])? I doprowadza firmę bez złotówki kredytu do grona spółek które walczą o życie w starciu z bankami?
Why? Why? Why?
Myślę że operacja FIZAN dopiero się rozwija ....

I dodam jeszcze, że tej drobnej straty 80 mln zł - nie pokazuje w sprawozdaniach (bo rzekomo nie sprawuje kontroli), nie księguje, nie komentuje. No super ten Zarząd. Da radę wyjść z kłopotów z bankami, bo na finansach się zna jak ta lala.

Pozdrawiam wszystkich którzy wchodzili po 75 i na dzisiaj są 2/3 w plecy, Ja jestem ciekawa ile w tym czasie Super Zarząd dostał akcji płacąc grosiki jako nagrodę za wzrost kursu akcji napędzanego sztucznym skupem. I ile teraz odda - no bo chyba jednak się nie należało?

Uff!! Na szczęście Forte ma super Zarząd!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 2,14% 23,90 2023-02-02 16:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.