W obwodzie pozostaje jeszcze handlujący 700 000 akcji tj.jakieś 4 % .Gdyby zajął pozycję i przekroczył 5 % .....
Tak nawiązując do WZA to PRT ceni się bardzo nisko skoro w planach ma zamiar skupywać swoje akcje od 0,01 - .... ?
http://www.protektorsa.pl/uploads/pdf/raporty/biezace/2011/proj_uchwal.pdf
:x