tradycyjnie pod Walne jeszcze z jeden większy powinien się ujawnić, kuzwa mam nadzieje że zarządzą skup akcji albo przynajmniej dywidendę zaczną płacić od następnego roku, a jak nie to zmienią w końcu tego Pana co pierdzi w fotel Prezesa bo smród się robi niemiłosierny